1kala
05 بهمن 1401 - 23:37

استعفای شهردار میاندوآب/سرپرست جدید شهرداری انتخاب شد

ارومیه - اعضای شورای اسلامی شهر میاندوآب بعد از استعفای شهردار با ۶ رای «وحید اصغری‌پور» را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در دومین جلسه فوق‌العاده شورای اسلامی شهر میاندوآب عصر چهارشنبه با حضور معاون عمرانی فرماندار این شهرستان برگزار شد، اصغری‌پور از کارکنان رسمی شهرداری میاندوآب در پی استعفای بابک قدیمی شهردار سابق این شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میاندوآب در این جلسه با بیان اینکه حرکت بچگانه اتحادیه اروپا در خصوص سپاه پاسداران را محکوم می‌کنیم، اظهار کرد: شورای شهر همان‌طور که از نامش پیداست، جمع شدن افراد منتخب مردم و مشورت درباره مسائل شهری است.

ناصر سلمان زاده افزود: وظیفه اعضای شورا که با رأی مردم انتخاب شده‌اند، سنگین است و باید در قبال اعتماد مردم احساس وظیفه و تکلیف کنند و نباید موارد خصوصی به شورا راه پیدا کند.

وی اظهار کرد: اعضای شورای شهر باید به وظایف قانونی خود عمل کنند و با اینکه با استعفای شهردار موافقت شد، باید برای انتخاب شهردار جدید در اسرع وقت اهتمام جدی داشته باشند

سلمان زاده با قدردانی از از زحمات بابک قدیمی در تصدی پست شهرداری میاندوآب، ادامه داد: شورا در انتخاب شهردار جدید تلاش کند چون باید بزودی تکلیف بودجه سال آینده شهرداری مشخص شود.

وی همچنین اضافه کرد: انتخاب سرپرست برای شهرداری، نباید موضوع انتخاب شهردار را به عنوان وظیفه اصلی شورای شهر به تأخیر بیندازد چراکه برای پیشرفت شهر و تسهیل امور مردم باید شهردار انتخاب شود.

اصغری‌پور برای دومین بار در شورای ششم و چهار بار هم در سال‌های گذشته به عنوان سرپرست شهرداری میاندوآب انتخاب می‌شود که از این حیث رکورددار سرپرستی شهرداری میاندوآب است.

بابک قدیمی به مدت ۱۳ ماه سکاندار شهرداری میاندوآب بود که یکم بهمن ماه جاری از سمت خود استعفا داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 998490